zobrazenie kanalov na tlacidle OK

Moderátor: Moderátoři

zobrazenie kanalov na tlacidle OK

Příspěvekod MacikTO » 25 dub 2019 08:18

Ahoh , chcem sa spytať v čom može byť problém po inštalácii a nastavení HDGlass17 mi nejde na tlačidle OK zoznam kanalov...je na tlačidle TV a aj radio, ale aj v nastaveniach ATV 6.2 je nastavenie na tlačidle OK zoznam kanalov...v HD glase som nastavil aj mapovanie neutrino a nepomohlo...po prejdení na skin metrix tlačidla funguju podla nastaveniako maju len v Hd glase nie..Dakujem za nazory...

shamann
Administrátor

Re: zobrazenie kanalov na tlacidle OK

Příspěvekod shamann » 25 dub 2019 13:30

standardne skin pouziva OK na riadenie zobrazenia extra screenu, po nastaveni na typ Neutrino v FHDG uz OK nepouziva ignoruje ho

Příspěvekod mida » 25 dub 2019 13:35

MacikTO píše:Ahoh , chcem sa spytať v čom može byť problém po inštalácii a nastavení HDGlass17 mi nejde na tlačidle OK zoznam kanalov...je na tlačidle TV a aj radio, ale aj v nastaveniach ATV 6.2 je nastavenie na tlačidle OK zoznam kanalov...v HD glase som nastavil aj mapovanie neutrino a nepomohlo...po prejdení na skin metrix tlačidla funguju podla nastaveniako maju len v Hd glase nie..Dakujem za nazory...

treba nastaviť aj ATV image mapovanie na neutrino - tuším MENU/INFO PANEL
VU+SOLO 4K Open ATV 6.3 FLASH a niekoľko image v multiboot na USB-testy
Golden Media Triplex DualBoot SW 1.2.80/E2 Open ATV 6.0
Skylink ICE

Příspěvekod MacikTO » 26 dub 2019 11:37

Dakujem uz som v nastaveniach image nastavil neutrino a tlacidlo funguje len mam problem este nastavit posuvanie po stranach pravym tlacitkom sa mi prehadzuju bouqety...ale tlacidlami CH+- to funguje len tie v ponuke image nie su nastavitelne...

Příspěvekod tigana1981 » 26 dub 2019 18:03

Podla mna ti to uz nastavit posuvanie po stranach pravym tlacitkom nepojde,aspon mne sa to nepodarilo.Podarilo sa mi to len s kobinaciou s pluginom pauli neutrino key map ,ale nainstalovat na cistu instalaciu open atv.

Zpět na Full HD Glass17