Piciony

Moderátor: Moderátoři

Piciony

Příspěvekod Bahnak » 04 lis 2020 08:25

Chci jen u některých programů na kanálech Dvb-t2 se mi po aktualizaci Dvbt picon nezobrazují picony. Jedná se o kanály 31 a 45.Jsem Severní Morava.Když si je tam dodám sám do složky Picon (přepíšu správné indetifikační číslo), nesmažou se mi po aktualizaci picon v samotném HDglassu?
Nechce se mi to dělat pokaždé.
A ještě jen, existuje ještě plugin Chocholoušek Picon.
Když bych mu zadal stejnou cestu stahování pro Picony co má Hdglass co se stane?Nastane pád Hdglassu?Nebo tyto picony od Chocholouška používate i vy a tím pádem je to zbytečnost.Je to jen teoretický dotaz.Tento plugin nepoužívám.
Snad mi odpovíte.

shamann
Administrátor

Re: Piciony

Příspěvekod shamann » 04 lis 2020 09:04

Bahnak píše:Chci jen u některých programů na kanálech Dvb-t2 se mi po aktualizaci Dvbt picon nezobrazují picony. Jedná se o kanály 31 a 45.Jsem Severní Morava.Když si je tam dodám sám do složky Picon (přepíšu správné indetifikační číslo), nesmažou se mi po aktualizaci picon v samotném HDglassu?

aktualizovane dvb-t picony pre cz/sk budu tento tyzden v pravidelnej aktualizacii, picony skin nemaze pokial si to neaktivujes sam, teda po aktivacii stahovania tebou rucne nakopirovane picony nezmaze ale pokial su aj v baliku ktory stahujes, tak ich prepise

Bahnak píše:A ještě jen, existuje ještě plugin Chocholoušek Picon.
Když bych mu zadal stejnou cestu stahování pro Picony co má Hdglass co se stane?Nastane pád Hdglassu?

cestu pre plugin/picon mozes pouzivat akukolvek, nesposobi to skinu nic

Bahnak píše:Nebo tyto picony od Chocholouška používate i vy a tím pádem je to zbytečnost.Je to jen teoretický dotaz.Tento plugin nepoužívám.
Snad mi odpovíte.

ano su to identicke picony, ak ti staci stahovanie v FHDG/HDG tak samostatny plugin nepotrebujes

Re: Piciony

Příspěvekod Bahnak » 04 lis 2020 09:26

Děkuji za odpověď.
Na nové picony počkám.
Tak plugin Chocholoušek nemá smydl instalovat když server pro picony je identický.
Snad jen ve strojích kde se nepoužívá Hdglass.
Děkuji za rychlou odpověď a přeji hezký den.

Zpět na Picons