Channel selection - nekompletní zobrazení

Moderátor: Moderátoři

Channel selection - nekompletní zobrazení

Příspěvekod Twin » 26 zář 2018 20:01

Ahoj, mám teď nově VU+ Zero 4K, kam jsem hned nahodil VTi 13.0.12 a samozřejmě co jiného, než skvostný HD Glass (jak HD16 tak i FHD17), a už den se snažím ladit a najít nastavení Channel selection stejně, jako mám na starším VU+ Solo 4K (se starším VTi). A nejde mi tam dostat picony do seznamu a stejně tak progress bar. Přitom v sousedním detailním okně aji picon aji progress bar je, takže mi úplně nesedí stav, který jsem se tu někde kvůli jinému tématu dočetl, že může být problém v samotném VTi, který některé funkce nemusí podporovat i když v dřívějších podporoval.

Nascreenovaná varianta je "PIG(+aktuální,několik ifno z epg, vlevo)2", ale zkoušel jsem všechna možná nastavení ve kterých by to mělo být a také nic.

Dělám něco špatně nebo je opravdu chyba v nejnovějším VTi, který tyto dvě zobrazení nepodporuje (i když v detailu jsou)?
Díky ;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Re: Channel selection - nekompletní zobrazení

Příspěvekod Twin » 26 zář 2018 22:35

... v Solo 4K mám VTi 11.0.1 a tam mi vypadá channel selection takto (na screenech na webu je zobrazen progress bar s procenty, já mám lištu - je pro mne mnohem přehlednější).
A tohoto bych rád dosáhnul i na Zero 4K s VTi 13.0.12 pokud to jde...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

shamann
Administrátor

Příspěvekod shamann » 27 zář 2018 06:51

pohladaj v nastaveni vti - myslim, ze to maju v svojom menu/panel, ale nepamatam nazov menu(mozno niekto kto pouziva vti ti napise), tam musis povolit picony pre vyber kanalov a progress, inak vidis to aj na samotnom screenshote, ze nie je ani vytvorene miesto pre picony a progress bar v zozname kanalov

Příspěvekod Twin » 27 zář 2018 13:53

Ach, někdy je potřeba člověka popostrčit, někdy nakoupnout, a někdy pomůže jen přetáhnout lopatou. :D
Samozřejmě, díky za přetáhnutí lopatou. :lol: Tak jsem se soustředil na prohrabávání nastavení HDGlass až jsem byl zaslepen... Přesně jak píšeš - VTi/nastavení - seznam kanálů. Jak přesně je to navíc napsáno... Omlouvám se a moc díky. ;)

shamann
Administrátor

Příspěvekod shamann » 27 zář 2018 14:10

v pohode, nic sa nedeje, dolezite je, ze ti to funguje k tvojej spokojnosti

Zpět na HD Glass16