HD Glass 17

Moderátor: Moderátoři

HD Glass 17

Příspěvekod Bahnak » 17 zář 2020 23:22

Mám HD Glass 17 který mám rád.
Mám Vu+ UNO 4K SE a VTI 14.0.3 a Archiv CZ/SK Premium poslední verzi v9 - 28.08 2020.
Jediné co mně štve,že při spuštění programů v aplikaci O2TV se v v tomto pluginu spustí daný program v pohodě,ale spustí se i Spiner(zaneporázdněn)a běží zhruba 10-15 sekund a nelze v tu chvíli nic dělat.Po zmizení je vše OK.Lze někde v nastavení něco změnit?
Je to určitě tímto skinem.Při zvolení jiného skinu vše běží bez problému a spiner se nezobrazuje.Rád bych to vyřešil,jsme doma na HD GLASS 17 zvyklí,a neradi bychom měnili.
Prosím moc o radu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

shamann
Administrátor

Re: HD Glass 17

Příspěvekod shamann » 18 zář 2020 18:01

archiv nepouzivam a teda neviem to pretestovat u seba
pouzivas poslednu verziu FHDG?
neide o problem v samotnom FHDG ale v niektorej sucasti image, ktoru vyuziva FHDG na detekciu informacii podla zvolenej cfg, velmi tazko je zistit dovod kedze neviem aky typ stream-u je spusteny a co realne v image sposobi/aktivuje, zial je to dost problem
co mozes skusit je pouzit default nastavenie skinu, prip. skusit zmenit nastavenie detekcie iptv, hdd, siete, roznych nastaveni detekcie pre infobar ako CPU, pamat, teplotu a ine

Příspěvekod Bahnak » 20 zář 2020 14:36

shamann píše:archiv nepouzivam a teda neviem to pretestovat u seba
pouzivas poslednu verziu FHDG?
neide o problem v samotnom FHDG ale v niektorej sucasti image, ktoru vyuziva FHDG na detekciu informacii podla zvolenej cfg, velmi tazko je zistit dovod kedze neviem aky typ stream-u je spusteny a co realne v image sposobi/aktivuje, zial je to dost problem
co mozes skusit je pouzit default nastavenie skinu, prip. skusit zmenit nastavenie detekcie iptv, hdd, siete, roznych nastaveni detekcie pre infobar ako CPU, pamat, teplotu a ine

Předem moc děkuji za odpověd.
Různým vypínaním a zapínaním jistých položek vše OK.
Pomohlo vypnout ted nevím úplně přesně-nezobrazovat v movie playeru stav HDD,nebo tak nějak podobně.
Fakt moc děkuji za snahu pomoct.
Přeji hezký den.

shamann
Administrátor

Příspěvekod shamann » 20 zář 2020 14:50

zrejme ide o stav kedy zobrazuje teplotu HDD a ak mas povolenu volbu "zobudit HDD ak je to potrebne" nastane to, ze pokial nezisti teplotu pri spiacom HDD, zobudi ho a zisti teplotu u beziaceho HDD - nie vsetky HDD dokazu poskytnut info o teplote ak spia

mozes este skusit zakazat budenie HDD alebo v buducnosti vymenit HDD za SSD, kde uz obdobne problemy nebudes mat, do buducna je to na zvazenie vymenit HDD za SSD, kde ziskas sviznejsi box, kedze viacero pluginov pristupuje/overuje HDD a moze ho budit, nasledne sa ti javi system ako spomaleny

Zpět na Full HD Glass17