Infopanel s následujícím časovačem

Moderátor: Moderátoři

Infopanel s následujícím časovačem

Příspěvekod pajas2 » 03 črc 2019 16:39

Už nějakou dobu se snažím zbavit informačního panelu s následujícím časovačem, který mám v HD Glass 17, viz screenshot v příloze. Je to nastavení HDG nebo Enigmy? Kde toto mohu nastavit, aby se tento panel nezobrazoval např. při přepnutí programu se mi zobrazuje. Prošel jsem snad všechno, ale nemohu se jej zbavit. Může mě někdo ze znalých nasměrovat? Díky.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

shamann
Administrátor

Re: Infopanel s následujícím časovačem

Příspěvekod shamann » 03 črc 2019 18:54

pajas2 píše:Už nějakou dobu se snažím zbavit informačního panelu s následujícím časovačem, který mám v HD Glass 17, viz screenshot v příloze. Je to nastavení HDG nebo Enigmy? Kde toto mohu nastavit, aby se tento panel nezobrazoval např. při přepnutí programu se mi zobrazuje. Prošel jsem snad všechno, ale nemohu se jej zbavit. Může mě někdo ze znalých nasměrovat? Díky.

rad by som ti pomohol ale z FHDG to nie je, vyzera to ako infobar tuner state plugin, ale moze to byt aj "nieco" nejaka sucast image , v akom image to mas? na akom HW? skus pohladat, ci nemas tento plugin nainstalovany

Re: Infopanel s následujícím časovačem

Příspěvekod pajas2 » 04 črc 2019 06:43

Díky moc, je to skutečně modul InfoBarTunerState. Vypnutí pomohlo, časovač je pryč.

Zpět na Full HD Glass17