Malý font v EPG a chybějící popis tlačitek

Moderátor: Moderátoři

Malý font v EPG a chybějící popis tlačitek

Příspěvekod nemosince1996 » 11 led 2021 15:20

Mám problém s fontem EPG ve VU+ Ultimo 4K s HDGlass17 a s imagem SatDreamGR8. V EPG pro jeden kanál je v jedné polovině obrazovky velmi malý font (viz snímek) a na tlačítcích chybí popis. Následně z toho otevřený bouquet je celý s malým fontem (druhý snímek), ale to už není tak důležité.

Nejspíš se to dá opravit ve skin.xml, ale nejsem schopný najít odpovídající parametr. Prosím o pomoc. Děkuji předem.

Obrázek
Obrázek

shamann
Administrátor

Re: Malý font v EPG a chybějící popis tlačitek

Příspěvekod shamann » 12 led 2021 15:26

v oboch pripadoch najdi pozadovane nastavenie v nastaveni image, predpokladam, ze pouzivaju zdroje z niektoreho open image kde vsetky tieto nastavenia umoznuju upravovat v nastaveniach bez ohladu na pouzity skin

tlacitka - FHDG nedetekuje SatDreamGR8 image - zrejme pouzivaju vlastnu specifikaciu prevzatu z open image a kedze FHDG nepozna/nedetekuje image, nevie to upravit - teoreticky by sa to dalo spravit, len momentalne najblizssi tyzden sa tomu venovat bohuzial nemozem, poprosim ta o trpezlivost, pozriem sa na to ak to nude mozne a zrealizujem, mozes si to zatial skusit upravit, ak najdes screen EPGselection a zmenis definiciu pre tlacitka, prip. mi psli tvoj skin.xml a pozriem/upravim a poslem ti na test

Příspěvekod nemosince1996 » 13 led 2021 17:05

Děkuji za reakci. Snažím se tím prokousat, ale zatím neúspěšně. Skin.xml určitě pošlu. Mezitím jsem našel ještě jednu nesrovnalost na obrazovce nahraných programů, kde je také neskutečně malý font.

Obrázek

shamann
Administrátor

Příspěvekod shamann » 14 led 2021 12:21

problemom bude, ze nepouzivaju ziadne standardne pouzivane parameters pre tieto zoznamy ale nejake vlastne,( kedze ignoruju/nedetekuje rozlisenie skinu, automaticky pouzivaju SD rozlisenie pre velkost fontu zoznamov) a to je potrebne zistit a pridat do skin.xml, pozriem sa na to len momentalne mam problem...

Příspěvekod nemosince1996 » 14 led 2021 17:30

shamanne, děkuji. Sám se o cosi pokouším, ale už je mi jasné, že na to stačit nebudu. To by byla skutečně spíše náhoda, kdybych to vyřešil. Trpělivosti mám dost do té doby, až na to budeš mít čas.

P.S. Ve standardních menu jak v SatDreamGR, tak i v OpenPLI, se v EPG nic v podstatě nastavit nedá.

Příspěvekod nemosince1996 » 15 led 2021 12:13

Ze zvědavosti jsem si nainstaloval HDGlass16. Všechny fonty jsou v pořádku, jak jsem zvyklý. Dalo se to čekat, když je skin SD. Nicméně popis tlačítek stále chybí, a to asi souvisí s tím, že se nedetekuje image SatDreamGr.

shamann
Administrátor

Příspěvekod shamann » 16 led 2021 14:02

vsetko upravene a pridanu autodetekciou od ver. 5.12

Příspěvekod nemosince1996 » 16 led 2021 15:53

Děkuji. Počkám si, až bude verze vyložená ke stažení.

Zpět na Full HD Glass17