LCD4linux

Moderátor: Moderátoři

Re: LCD4linux

Příspěvekod dr.eam » 30 lis 2019 18:28

shamann píše:konfigurovat zobrazovanie je mozne 3 akcie: bezne sledovanie, prehravanie medii, pohotovostny rezim

OK dík za aspoň stručné vysvetlenie.

ako som teda pochopil, ak zapnem prehlad zozonamu staníc alebo menu, tak na displeji sa to nijak nezobrazí.
Lebo na druhom boxe VU+ultimo4k to tak mám, že ak prepnem zoznam alebo menu ,tak svieti na displeji stále iba "bežné sledovanie" (príloha)

tak v tom prípade asi lepšie poslúži aj /enigma2-plugin-systemplugins-displayskin_5.5-unstable-20190814-r2326_all.deb/

Ď.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

shamann
Administrátor

Příspěvekod shamann » 30 lis 2019 18:49

je to obdoba LCD4Linux len s mensimi moznostami ...

je jedno aky plugin pouzijes, vzdy je to len o tom odkial (priorita: skin_user, skin.xml aktivneho skinu, default skin, default definicia aktivnej obrazovky) a ako je nadefinovany scrren pre display danej akcie, ak chces aby sa zobrazovalo cokolvek podla tvojho vyberu ak zvolis "vyber kanalov" musis mat tuto definiciu pridanu v "zdoji odkial" (popisoval som prioritu) ak chces aby sa zaobrazovalo to co dava aktualne LCD4Linux, musis si to dodefinovat v skin_user atd. ak si pouzil skin_user odo mna - mam tam nastavene aby sa pouzival LCD4Linux len pre aktivne pozeranie a standby, ostatne obrazovky sa maju pouzit zo skinu

nevidim ziaden zmysel pouzit vyssie spomenuty plugin, pre mna je jednoznacne lepsi LCD4Linux kde su moznosti podstatne rozsiahlejsie a hlavne mozem pouzit "zmenu zobrazenie" pocas bezneho sledovania nejakeho kanalu, kedy mi tam nesvieti trvale 1 zobrazenie ale obmiena sa niekolko zobrazeni ako som posielal priklad a teda nedojde k poskodeniu OLED display-a (znama vec, dochadza k vypaleniu pixelov na OLED pre dlhsom statickom zobrazeni)

Příspěvekod dr.eam » 30 lis 2019 19:04

shamann píše:... nesvieti trvale 1 zobrazenie ale obmiena sa niekolko zobrazeni ako som posielal priklad a teda nedojde k poskodeniu OLED display-a (znama vec, dochadza k vypaleniu pixelov na OLED pre dlhsom statickom zobrazeni)

no to môže byť pravda, ale môže to byť rušivé ak preblikuje displej pod TV, ale možno to je len zvyk ;-)

Ď.

Předchozí

Zpět na Full HD Glass17