Plugin hledač signálu

Moderátor: Moderátoři

Plugin hledač signálu

Příspěvekod ambin » 30 zář 2020 07:27

Pro řešení problému na 28 E Astra potřebuji addon - plugin nazvaný "hledač signálu". V IMG Black Hole není tak bych rád uvítal Vaši informaci v jakém IMG se tento hledač nachází.
Děkuji
VU+ UNO 4 K SE IMG BH 3.0.5, HDDinterní 1 Tb ,motor parabola

shamann
Administrátor

Re: Plugin hledač signálu

Příspěvekod shamann » 30 zář 2020 07:41

openpli, openatv , ....pokial viem tak v lubovolnom image je standardne, nie je potrebne nic doinstalovavat, divim sa, ze v BH nie je, nie je umiestneny v nejakom inom menu?

Příspěvekod ambin » 30 zář 2020 08:02

V Black Hole mám ve vyhledávání stanic:
Konfigurace tuneru, standardní seznam stanic, automatické vyhledávání, ruční vyhledávání, vyhledávání satelitu, nastavení motoru, kanály-přenos z jiného přijímače, nastavení satelitního zařízení. Když dám vyhledávání satelitu tak nemohu naladit Sky Arts volný program 12070/H 27500, 5/6 DVB-S a to ani , když doladím motorem. Signál se jakoby objeví ale když se vrátím abych spustil tuto stanici, tak ji nemohu chytit. Možná je to tím, že se na střední Moravě už signál neobjeví. Ještě mi navrhli použít hledač programů, proto jsem se na něj informoval. Děkuji zkusímTvůj návrh.

shamann
Administrátor

Příspěvekod shamann » 30 zář 2020 08:29

vyhladavanie signalu = v tvojom pripade "vyhledávání satelitu"

kedze pouzivas motor tvoj problem moze sposobovat nie celkom presne nastavenie antena+motor, prip. automaticka funkcia doladovania, ktoru spravi motor

Příspěvekod ambin » 30 zář 2020 08:55

shamann píše:vyhladavanie signalu = v tvojom pripade "vyhledávání satelitu"

kedze pouzivas motor tvoj problem moze sposobovat nie celkom presne nastavenie antena+motor, prip. automaticka funkcia doladovania, ktoru spravi motor

Jenže v tom "hledači signálu", co je na IMG openpli a open atv je patrně červené a zelené tlačítko.Jeden kolega mi tento postup poslal na video ale neřekl, na jakém IMG to má. To zelené je vyhledat a tam ten signál po vyhledání zůstane silný. U mně bohužel na "vyhledání satelitu" šíleně kolísá od 75 % do NULY a když pak přejdu na tu stanici Arts, tak signál zmizí a nemohu jej za nic na světě objevit. Na stejné frekvenci ale 3/4 pracuje Joj Cinema, takže nebude to vadným LNB. Jinak na 28 E Astra chytím hodně volných kanálů ale jiné frekvence.Tuto, na které je dalších hodně stanic, tak tuto nenastartuju, Asi slabý signál, počkám na modrou oblohu.

Zpět na Plugins